З дорослішанням діти, стаючи підлітками, втрачають креативність. “Ми чекаємо від них [підлітків – ред.] правильних відповідей замість того, щоб дати простір, в якому вони можуть бути так само допитливими, як у дошкільні роки. Тому учні не розвивають творчі здібності у шкільні роки, а поступово втрачають їх. І через це за креативністю підлітки поступаються 10-річним учням, згідно з дослідженнями”, – розповідає директор директорату освіти та навичок ОЕСD, засновник PISA і ДоСЕН Андреас Шляйхер.
Тому педагогам важливо додавати в уроки вправи з елементами розвитку креативності. Як легко інтегрувати такі вправи в шкільні заняття, йтиме мова в добірці від “Нової української школи”.
Катерина Процько, тьюторка та вчителька історії, радить використовувати на уроках різні інтерактивні платформи, а також вправи на розвиток креативного мислення. Такі завдання допоможуть залучити учнів та учениць до активної взаємодії.
З нової добірки для вчителів від Катерини ви дізнаєтеся про:
✔ інтерактивний сторітелінг;
✔ генератор хмаринок у WordArt;
✔ ігри на командоутворення в онлайні;
✔ квестові завдання.
ТЕМАТИЧНІ КРИГОЛАМИ
“Тематичні криголами задають позитивний тон уроку. Тому їх можна використовувати на початку заняття, інтегруючи з методом “ролей” відповідно до теми та контексту уроку, – радить Катерина Процько. – А ще вони стануть у пригоді для рефлексії наприкінці уроку, аби підсвітити емоційний стан учня чи учениці та ставлення до теми опісля уроку”.
💡 Як створити?
Використовуйте будь-який графічний застосунок – Canva, Powerpoint або Google презентації найпростіші у використанні.
Зображення, що містить чоловік, Обличчя людини, одежа, текст Автоматично згенерований опис
Далі за посиланням https://znayshov.com/News/Details/10_universalnykh_minivprav_na_bud-iakyi_urok
Немає коментарів:
Дописати коментар
Додайте свій коментар